AUTOMATIZACE a ROBOTIZACE

Largoiko

Automatická robotizace od společnosti LARGOIKO

LArgo

 

Produktové portfolio

LARGOIKO S.L.L.

"Společnost AMOS CZ, a.s. od letošního roku získala zastoupení světového výrobce společnosti LARGOIKO S.L.L.. Tato společnost se dlouhodobě zaobírá řešením pro automatizaci procesů vč. robotických řešení pro dokončování v tisku. Společnosti LARGOIKO S.L.L. vyvinula inovativní portfolio paletizačních a odpaletizačních strojů založených na robotických technologiích (průmyslových a kolaborativních) zaměřených na polygrafický průmysl. Všechna automatizace i robotizace je pro každého zákazníka navržena individuálně tak, aby zajistila co největší efektivitu a produktivitu na konci výrobního procesu."

PaL

Robotická jednotka schopná automaticky paletizovat balíky listů, svázané bloky listů, knihy a krabice na výstupu ze skládání, sešívacího, sešívacího nebo vázacího stroje.

Co-PaL

Spolupracující robotická jednotka schopná automaticky paletizovat balíky listů, svázané bloky listů, knihy nebo krabice na výstupu ze skládacího, sešívacího, sešívacího nebo vázacího stroje.

D-PaL

Robotická jednotka schopná automaticky odstraňovat balík vyztužených nebo vázaných bloků listů a podávat vazby papírových nebo tvrdých desek.

PaL-F

Robotická jednotka schopná automaticky paletizovat vysokorychlostní linky na vázání papírových desek, tvrdých kartonů

Společnost LARGOIKO S.L.L.

AMOS CZ, a.s.

Identifikační číslo 630 78 261 | Daňové číslo CZ63078261

© 2019 AMOS CZ, a. s. | Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze oddil B, vložka 3046.

TOP