Ofset materiály

tiskové desky

Kodak je firmou s celosvětovou působností v oboru předtiskové přípravy. Na trh přináší inovativní produkty, které pomáhají zákazníkům ve zvyšování efektivity a kvality jejich služeb a výrobků. Společnost Kodak byla založena na jaře v roce 2005 jako pokračovatel firem Creo Inc. a Kodak Polychrome Graphics Inc. Na těchto základech vznikla patrně největší firma svého druhu na světě. 

Pozicí světového lídra Kodak v oblasti tiskových desek pro potřeby předtiskové přípravy potvrzuje postavení firmy Kodak Polychrome Graphics z minulosti, na jejichž technologie Kodak navazuje. Vždy šlo o jednoho z technologických pionýrů moderní předtiskové přípravy s velmi dlouhou historií a rozsáhlým produktovým portfoliem. Dnes je tedy Kodak je technologickou a materiálovou firmou, která nabízí ucelené řady CTP a kompletní sortiment tiskových desek pro CTP.

Informace o výrobcích najdete na našich stránkách níže a na stránkách www.kodak.com
Terminologii a níže popsanou technologii naleznete zde.

Produktové portfolio

Kodak / tiskové formy

Společnost Kodak  vyvíjí a dodává ucelený soubor tiskových forem pro použití v tiskovém procesu. Následuje krátký popis jednotlivých skupin produktů:

Kodak Electra XD

je digitální tisková ofsetová forma nové generace pro termální CTP...

 • Prospekt PDF ke stažení
 • Nově patentovaný polymer poskytuje vynikajíci trvanlivost a stálost bodu v tisku. Spolehlivost, stabilita, odolnost a neobyčejná ostrost detailů předurčují tuto tiskovou formu k extrémně stabilní a vysoce ekonomické práci s AM, FM i hybridními rastry. Je určena pro expozici v drtivé většině běžně dostupných CTP zařízení.

Kodak Electra Excel HRO

je klasická digitální tisková ofsetová deska pro termální CTP...

 • Prospekt PDF ke stažení
 • Nabízí širokou použitelnost, vysoké rozlišení a spolehlivost. Umožňuje expozici jasového rozsahu od 1 % do 99 % při frekvenci rastru 250 lpi. Je certifikována na FM rastr o velikosti pixelu 20 mikrometrů – s doporučením technologie Staccato / SquareSpot. Vykazuje citlivost na infračervené záření v rozsahu 800 až 850 nm.

Kodak Capricorn VT

je tisková forma s vysokou užitnou hodnotou od společnosti Kodak...

 • Prospekt PDF ke stažení
 • Je určena pro všechny tiskárny, které vyžadují robustní digitální desky pro všeobecné komerční aplikace a současně dávají přednost nízké ceně desky, která je v tomto případě více než konkurenční.

Kodak Sword Ultra

nová tiskové deska s vyspělou technologií dvojvrstvého potahu, který prodlužuje její životnost v tiskovém procesu...

 • Prospekt PDF ke stažení
 • Bez vypálení s ní lze tisknout náklad až 400 000 otisků, vykazuje odolnost vůči UV a metalickým tiskovým barvám. Umožňuje expozici jasového rozsahu od 1 % do 99 % při frekvenci rastru 250 lpi. Je certifikována na FM rastr o velikosti pixelu 20 mikrometrů – s doporučením technologie Staccato / SquareSpot. Vykazuje citlivost na infračervené záření v rozsahu 800 až 850 nm.

Kodak Sonora

Kvalitní skutečně bezprocesní termální tisková deska.Umožňuje expozici jasového rozsahu od 1 % do 98 % při frekvenci rastru 200 lpi...

 • Prospekt PDF ke stažení
 • Lze jej použít pro FM rastr o velikosti pixelu 25 mikrometrů. Vykazuje citlivost na infračervené záření v rozsahu 800 až 850 nm. K aktivaci obrazu dochází přímo v tiskovém stroji.

Kodak Violet Print

je digitální tisková deska kompatibilní se všemi hlavními fotopolymerovými CTP na trhu s 30mW nebo vyšším výkonem laseru...

 • Prospekt PDF ke stažení
 • Lze s ní tisknout náklad až 200 000 otisků bez vypálení. Umožňuje expozici jasového rozsahu od 1 % do 98 % při frekvenci rastru 200 lpi. Vykazuje citlivost na fialové záření s frekvencí 405 nm.

Technologie pro CTP OFSET

AMOS CZ, a.s.

Identifikační číslo 630 78 261 | Daňové číslo CZ63078261

© 2019 AMOS CZ, a. s. | Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze oddil B, vložka 3046.

TOP