Eastman Kodak Company (Kodak)

CTP ofset /flexo a dokončovací zařízení

Kodak  je firmou s celosvětovou působností v oboru předtiskové přípravy. Na trh přináší inovativní produkty, které pomáhají zákazníkům ve zvyšování efektivity a kvality jejich služeb a výrobků. Společnost Kodak byla založena na jaře v roce 2005 jako pokračovatel firem Creo Inc. a Kodak Polychrome Graphics Inc. Na těchto základech vznikla patrně největší firma svého druhu na světě. 

Pozicí světového lídra Kodak v oblasti předtiskové přípravy potvrzuje postavení firem Creo a Scitex z minulosti, na jejichž technologie Kodak navazuje. Vždy šlo o jednoho z technologických pionýrů moderní předtiskové přípravy s velmi dlouhou historií a rozsáhlým produktovým portfoliem. Dnes je tedy Kodak je technologickou a materiálovou firmou, která nabízí ucelené řady CTP a kompletní sortiment tiskových desek pro CTP.

Informace o výrobcích najdete na našich stránkách níže a na stránkách www.kodak.com
Terminologii a níže popsanou technologii naleznete zde.

Produktové portfolio

CTP / předtisková příprava

Společnost Kodak GCG vyvíjí a dodává ucelený soubor tiskových forem pro použití v tiskovém procesu. Následuje krátký popis jednotlivých skupin produktů:

Computer to plate 8 stránkové modely

jsou hlavním pilířem v nabídce B1 CTP Kodaku. Řada CTP Trendsetter se stala de facto standardem na trhu, řada Magnus je určena pro vysokou automatizaci a průchodnost, obě produkční řady používají stejné termální hlavy s technologií SquareSpotTM.

Computer to plate VLF modely

Kodak CTP s formátem B0 a větším byly vždy silným argumentem Kodaku. V produktovém portfoliu je ucelená řada termálních CTP řady Trendsetter i Magnus, s formáty od 45x57 palců až do maximálně 63 x 83 palců.

Computer to plate 4 stránkové modely

jsou standardem v portfoliu výrobků Kodak. Snoubí se v nich nejmodernější technologie termálního laseru a konkurenceschopná cena. Kodak řady svých CTP dále rozšiřuje, takže přibývají nejenom nové modely, ale i speciální periferie – děrování, automatické nakládání a vykládání desek aj.stupných CTP zařízení.

Computer to plate pro noviny

doplňuje nabídku v oblasti standardních ofsetových termálních CTP specializovanými CTP Kodak pro novinový tisk. Jsou to termální CTP s enginem a periferiemi umožňujícími vysokou průchodnost dat,a vysokou rychlost osvitu desek spojenou s vysokou spolehlivostí a zálohováním.

Computer to plate pro flexotisk

jsou v současnosti základem systémů FLEXCEL společnosti Miraclon. Řešení technologicky vychází z osvědčených a lety praxe prověřených ofsetových CtP jednotek. V současné době Miraclon disponuje unikátní technologií plochého tiskového bodu a technologií DigiCap NX. Flexo CTP jednotky umožňují osvit termálního filmu (DITR) určeného pro expozici na klasické flexotiskové desky nebo termálního filmu (TIL) pro výrobu flexotiskových forem na bázi materálů NXH/NXC/NXUH.

AMOS CZ, a.s.

Identifikační číslo 630 78 261 | Daňové číslo CZ63078261

© 2019 AMOS CZ, a. s. | Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze oddil B, vložka 3046.

TOP