CTP, WORKFLOW a DIGITÁLNÍ TISKOVÁ ZAŘÍZENÍ

Eastman Kodak Company (Kodak)

Kodak je firmou s celosvětovou působností v oboru předtiskové přípravy. Na trh přináší inovativní produkty, které pomáhají zákazníkům ve zvyšování efektivity a kvality jejich služeb a výrobků. Společnost Kodak byla založena na jaře v roce 2005 jako pokračovatel firem Creo Inc. a Kodak Polychrome Graphics Inc. Na těchto základech vznikla patrně nejvetší firma svého druhu na světě. Postupně formou akvizicí Kodak GCG dále získal firmy Nexpress pro malonákladový digitální tisk a Versamark pro vysokorychlostní tisk variabilních dat.

Pozicí světového lídra Kodak v oblasti předtiskové přípravy potvrzuje postavení firem Creo a Scitex z minulosti, na jejichž technologie Kodak navazuje. Vždy šlo o jednoho z technologických pionýrů moderní předtiskové přípravy s velmi dlouhou historií a rozsáhlým produktovým portfoliem. Dnes je tedy Kodak je technologickou a materiálovou firmou, která nabízí ucelené řady CTP a kompletní sortiment tiskových desek pro CTP.

Produktové portfolio

Společnost Kodak vyvíjí a dodává v podstatě ucelený řetězec nástrojů pro digitální předtiskovou přípravu - od vstupních digitalizačních systémů až po – a to zejména - CTP či řízení tiskových periferií.

CTP zařízení

Kodak je firmou s celosvětovou působností v oboru předtiskové přípravy...

Digitální tisková zařízení

Pro aktuální nabídku digitálních tiskáren nás kontaktujte

Workflow

Dnešní workflow již není pouhý RIP řídící osvitovou nebo CTP jednotku...

Materiály pro FLEXO

Materiály pro OFSET a ostatní materiály

AMOS CZ, a.s.

Identifikační číslo 630 78 261 | Daňové číslo CZ63078261

© 2019 AMOS CZ, a. s. | Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze oddil B, vložka 3046.

TOP