CTP a DIGITÁLNÍ TISKOVÁ ZAŘÍZENÍ

kodak gcg

Kodak GCG je firmou s celosvětovou působností v oboru předtiskové přípravy. Na trh přináší inovativní produkty, které pomáhají zákazníkům ve zvyšování efektivity a kvality jejich služeb a výrobků. Společnost Kodak GCG byla založena na jaře v roce 2005 jako pokračovatel firem Creo Inc. a Kodak Polychrome Graphics Inc. Na těchto základech vznikla patrně nejvetší firma svého druhu na světě. Postupně formou akvizicí Kodak GCG dále získal firmy Nexpress pro malonákladový digitální tisk a Versamark pro vysokorychlostní tisk variabilních dat.

Pozicí světového lídra Kodak GCG v oblasti předtiskové přípravy potvrzuje postavení firem Creo a Scitex z minulosti, na jejichž technologie Kodak GCG navazuje. Vždy šlo o jednoho z technologických pionýrů moderní předtiskové přípravy s velmi dlouhou historií a rozsáhlým produktovým portfoliem. Dnes je tedy Kodak GCG je technologickou a materiálovou firmou, která nabízí ucelené řady CTP a kompletní sortiment tiskových desek pro CTP.

Produktové portfolio

Společnost Kodak GCG vyvíjí a dodává v podstatě ucelený řetězec nástrojů pro digitální předtiskovou přípravu - od vstupních digitalizačních systémů až po – a to zejména - CTP či řízení tiskových periferií.

CTP zařízení

Kodak GCG je firmou s celosvětovou působností v oboru předtiskové přípravy...

Digitální tisková zařízení

Kodak GCG je firmou s celosvětovou působností v oboru předtiskové přípravy...

Workflow

Dnešní workflow již není pouhý RIP řídící osvitovou nebo CTP jednotku...

Materiály pro FLEXO

Materiály pro OFSET a ostatní materiály

AMOS CZ, a.s.

Identifikační číslo 630 78 261 | Daňové číslo CZ63078261

© 2019 AMOS CZ, a. s. | Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze oddil B, vložka 3046.

TOP