Preps

Kodak GCG

Systém Preps je světově nejrozšířenějším nástrojem pro elektronickou archovou montáž, který je používán ve více jak 25 000 instalacích  po celém světě. Preps umožňuje vyřadit libovolnou kombinaci souborů ve formátu PostScript, PDF, EPS, DCS a TIFF. Od verze 5.1 byl Preps rozšířen o možnost importu JDF, což umožňuje načíst JDF informaci z informačního systému tiskárny. Preps vyhledá v JDF souboru informace o vyřazení a jsou-li k dispozici  je šablona vyřazení automaticky osazena.

Novinky ve verzi 6

Uživatelské rozhraní je sloučeno do jednoho okna. Preps disponuje dynamicky obnovovaným náhledem výsledného vyřazení a plně podporuje automatizaci vyřazení dle dat z informačního systému. Vyřazení lze definovat i pomocí  JDF a MBO knihovny lomů. Program lze nainstalovat i bez licence v demo módu.

Preps 6.2

Novinky ve verzi 5.3

Součástí nejnovější verze Prepsu je Preps Ganging, který umožňuje snadné rozmístění samostatných užitků. Software je součástí Preps Pro. V současnosti je k dispozici verze pro Mac OS X, verze pro PC se připravuje. Současně je certifikovaný sdružením CIP4 jako vyřazovací program splňující specifikaci JDF 1.3.

Co nalezneme nového ve verzi 5.2?

Tato verze je zdarma pro uživatele mající platnou licenci na verzi 5.x.

Preps 5.x

Informace o verzi PLUS a PRO v češtině.
Informace o verzi 5.1.1 (anglicky).
Bližší informace o nové verzi preps@amoscz.cz.

Free updaty pro uživatele verze Preps 5.x. Podmínkou instalace je platné heslo pro verzi 5.x.

Základní program ve verzi 5.1 je možné postupně updatovat pomocí Preps_5-1-x_Updater.

Instalaci vyšších updates je nutné provést postupně, tj. v případě základního programu ve verzi 5.0. Instalujte postupně  Preps_5-0-1_Updater, následně Preps_5-0-2_Updater a pak teprve Preps_5-0-3_Updater.

AMOS CZ, a.s.

Identifikační číslo 630 78 261 | Daňové číslo CZ63078261

© 2019 AMOS CZ, a. s. | Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze oddil B, vložka 3046.

TOP